Erbis

erbis.com.pl/SZCZEGÓŁY

Adres: Żarecka 89

Miejscowość: Koziegłowy

Kod pocztowy: 42-350

Telefon: 693 116 337

Domena: http://www.erbis.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Święta, Święta i po Świętach - dowcipkują niektórzy, jednak jest w tym sporo prawdy. Bożonarodzeniowe szaleństwo mija szybko, pozostawiając nas z bezcennymi wspomnieniami, ale też i z uszczuplonymi finansami oraz - często - z drzewkiem, które osypuje się i opada, wyczerpane staniem w nienaturalnych dla niego warunkach domowych.

Jak zlikwidować ten problem, nie rezygnując jednocześnie z corocznej tradycji, związanej z dekorowaniem drzewka? Okazuje się, że dobrym rozwiązaniem są choinki sztuczne, których produkcją zajmuje się firma Erbis. Drzewka te:

  • dostępne są w ciekawych opcjach kolorystycznych - na erbis.com.pl znajdziemy modele oprószone srebrem, złotem czy sztucznym śniegiem;
  • są wykonane starannie i mogą nam służyć wiele kolejnych sezonów, dzięki czemu oszczędzimy zarówno środki finansowe, jak i czas, niezbędny do znalezienia idealnego świerku.

Data dodania: 05-11-2018Zostaw Opinie:Mamy u siebie choinkę, która wyprodukowana została w Erbis i według mnie to świetna alternatywa dla "żywego" drzewka. Do tego jest starannie wykonana oraz dobrze zdobi nasz dom, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.
Opublikowane przez: negsac Data: 2019-04-02 14:01:26 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

PROFIL

SENSE consulting

PROFIL

Ogrodowa 12 – Conference Center

PROFIL