SZCZEGÓŁY

Adres: Rolna 43c

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-555

Telefon: 531-141-714

Domena: https://www.tuzaczynasiefutbol.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie rozwijało swoje pasje? KINDER Akademia Piłkarska otwiera się na wszystkich młodych piłkarzy, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Kariera piłkarska czeka na ich decyzję...

Profesjonalni trenerzy potrafią pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka. Sport wymaga wypracowania pewnej dyscypliny, odpowiedzialności i współpracy w grupie. Nowoczesna akademia piłkarska w Warszawie to właśnie robi. Wszystkie emocje mogą wyrazić się na boisku. Na stronie internetowej pod linkiem tuzaczynasiefutbol.pl można dowiedzieć się więcej na temat szkółek piłkarskim w województwie mazowieckim. Umieszczono tam także ciekawe porady o żywieniu młodego sportowca. Intensywny wysiłek fizyczny nieco zmienia potrzeby dietetyczne i codzienne zapotrzebowanie na picie wody i warto o tym pamiętać.

Data dodania: 20-11-2018Zostaw Opinie:W tej akademii piłkarskiej moje dziecko doskonali swoje umiejętności gry w piłkę nożną. Pracują tam świetni instruktorzy, którzy całe serce oddają dzieciakom.
Opublikowane przez: taichar Data: 2019-04-30 11:53:34 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

MARBET® WIL Sp. z o. o.

PROFIL

AQUAWIERT

PROFIL

Elban

PROFIL