TIGLED

Flex neonSZCZEGÓŁY

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 784 664 484

Domena: https://tigled.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Branża oświetleniowa przedstawia coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, z których może skorzystać klient. Taki właśnie rozwojowy kierunek swojej działalności nadała firma TIGLED, która z powodzeniem realizuje nawet bardzo skomplikowane zlecenia.

Propozycja wspomnianej firmy to między innymi model flex LED RGB. Neon ten to funkcjonalne rozwiązanie, który już teraz stanowi wyposażenie wielu instytucji, począwszy od klimatycznych restauracji po ściany budynków. Jego zastosowanie jest naprawdę szerokie, a jednocześnie, dzięki zastosowanej energooszczędnej technologii LED, nie generuje dużych kosztów nawet przy stałym użytkowaniu.

Powyższa firma, dbając o pełne zadowolenie klienta, zapewnia również szereg usług dodatkowych. Jedną z atrakcyjnych opcji jest możliwość skorzystania z zamówienia realizacji neonu o wspomnianych bogatych i przydatnych parametrach według własnego projektu. Pozwoli to jeszcze bardziej efektywnie podkreślić oryginalny wystrój każdego wnętrza, a tym samym zachęcić potencjalnych odbiorców do skorzystania z proponowanych atrakcji w danym lokalu lub miejscu na zewnątrz.

Data dodania: 09-10-2020Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Hungarian Events Waldemar Kugler

PROFIL

oklinicka

PROFIL

Bartosz Kańtoch

PROFIL