Pogotowie Zamkowe

Otwieranie samochodów warszawaSZCZEGÓŁY

Adres: Pl. Konstytucji 2

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-552

Telefon: 501 12 12 12

Domena: https://www.pogotowiezamkowe.com.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

W Warszawie działa firma, która oferuje usługi ślusarskie. Istnieje ona od 2000 roku. Pogotowie Zamkowe może dokonać wymiany zamków w drzwiach. Do firmy mogą zgłosić się osoby, które zatrzasnęły się w mieszkaniu. Działa ona przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli. Obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantuje szybki dojazd do klienta i sprawne wykonanie zleconego zadania.

Firma oferuje otwieranie samochodów w Warszawie. Zapewnia ona montaż i serwis zamków różnych marek, w tym Omega, Gerda, Optimus i nie tylko. Ma odpowiednie pozwolenia. Otworzy drzwi, do których nie ma klucza, bez uszkodzenia zamka. Dysponuje specjalistycznym sprzętem. Usunie ze stacyjki samochodowej złamany klucz. Firma ma Licencję Policji, a to oznacza, że działa w pełni legalnie. Jej oferta obejmuje awaryjne otwieranie kas pancernych, a także sejfów.

Dane do kontaktu z firmą zamieszczono na stronie internetowej. Świadczy ona usługi w Warszawie i w okolicy tej miejscowości.

Data dodania: 05-12-2021Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

PROFIL

TanieMilitaria.pl

PROFIL

Internetowe Centrum Edukacji BHP

PROFIL