Superb Health & Beauty Ltd

Farmona UKSZCZEGÓŁY

Adres: High Street 112

Miejscowość: London

Kod pocztowy: TW-3 1

Telefon: 07946206817

Domena: https://superbhb.co.ukOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Polska drogeria działająca w Wielkiej Brytanii, kierująca swoją ofertę do mieszkających tam rodaków, proponuje przede wszystkim polskie wyroby, zwłaszcza najbardziej cenionych marek. Co istotne, większość tych wyrobów to produkty naturalne, co sprawia, że cieszą się wielką popularnością. Klienci Superb Health & Beauty mogą postawić na przykład na sprzedawane w UK wyroby marki Farmona, obecnej na rynku od dawna i mającej wiele znakomitych kosmetyków.

To między innymi wyroby do ciała, stóp czy włosów, przy czym te ostatnie cieszą się największą popularnością, pozwalają bowiem uporać się nawet z najbardziej dotkliwymi problemami, jak przetłuszczanie czy wypadanie włosów. Środki te oparte są na ziołowych wyciągach, jak skrzyp, a także innych - wielką popularnością cieszy się między innymi seria Jantar, z bursztynem.

Wyroby te są doceniane od wielu lat, nie mogło ich więc zabraknąć w ofercie drogerii. Dzięki jej działalności ich miłośnicy nie muszą przywozić ich z sobą z Polski do Wielkiej Brytanii.

Data dodania: 16-01-2023Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Hungarian Events Waldemar Kugler

PROFIL

oklinicka

PROFIL

Bartosz Kańtoch

PROFIL