SZCZEGÓŁY

Adres: Lipowa 6

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060

Telefon: 881 440 262

Domena: https://www.halenamioty.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Dobrej jakości hale namiotowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego zakładu produkcyjnego, który potrzebuje dodatkowej przestrzeni w czasie wzmożonej produkcji, więc firma Hale Namioty S.C. wprowadziła do oferty możliwość ich wynajmu. Asortyment zawiera kilkanaście modeli w różnych rozmiarach, które można wykorzystać jako magazyn, pomieszczenie przemysłowe, socjalne, parking czy zadaszenia nad lodowiskiem.

 

Oferta obejmuje nie tylko hale na wynajem długoterminowy, ale i krótkoterminowy. Konstrukcje są solidnie wykonane i bezpieczne. Fachowcy pracujący dla firmy zajmą się montażem obiektu w wyznaczonym przez zleceniodawcę miejscu.

 

Poza tym klienci mogą zakupić namioty magazynowe w dowolnym rozmiarze. Obiekty nie wymagają wcześniejszej budowy fundamentów. Fachowcy przygotują projekt zgodnie z wymaganiami. Przedsiębiorca może zadecydować o rozmiarze, rodzaju izolacji termicznej oraz wybrać elementy dodatkowe, np. oświetlenie, okna, bramy, drzwi, doki. Firma zawsze realizuje zamówienia terminowo.

Data dodania: 15-04-2023Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

PROFIL

Ogrodowa 12 – Conference Center

PROFIL

P.H.P.U. AS - Euroster.pl

PROFIL