Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Kurs bezpieczeństwa morskiego | Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w GdyniSZCZEGÓŁY

Adres: Skwer Kościuszki 13

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-370

Telefon: 11 958 685

Domena: http://osrgdynia.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Kurs STCW to szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i ratownictwa, które jest obowiązkowe dla wszystkich osób zawodowo pracujących na morzu. Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w Gdyni realizuje profesjonalne kursy, przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Zintegrowany kurs bezpieczeństwa obejmuje zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej, indywidualne techniki ratunkowe, bezpieczeństwo własne i innych, a także ochronę przeciwpożarową. Ukończenie kursu jest jednym z warunków otrzymania książeczki żeglarskiej.

Więcej informacji na temat oferowanego szkolenia, proponowanych przez ośrodek terminów, a także cennika znajdziesz na stronie osrgdynia.pl. Możesz mieć pewność, że przeprowadzany w ośrodku kurs bezpieczeństwa morskiego dostarczy Ci odpowiednich umiejętności i niezbędnej wiedzy.

Data dodania: 22-09-2018Zostaw Opinie:Kompetentna kadra oraz świetna atmosfera to główne atuty tego ośrodka. Można tam odbyć kursy konieczne w pracy ludzi morza i jestem zadowolony z nabytej tam wiedzy i umiejętności.
Opublikowane przez: inten Data: 2019-04-18 11:21:51 Ocena: 3


SĄSIEDNIE FIRMY

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

PROFIL

Drukarnia Amicus

PROFIL

Moto Handel Wojciech Nowociński

PROFIL