SZCZEGÓŁY

Adres: Cypriana Bazylika 17

Miejscowość: Sieradz

Kod pocztowy: 98-200

Telefon: 601-950-888

Domena: https://www.jgl.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Suwnice najczęściej montowane są w zakładach, w których odbywa się produkcja oparta na ciężkich komponentach. Praca związana z tego rodzaju urządzeniami to olbrzymia odpowiedzialność. Potrzeba wielkiego skupienia, aby móc je obsługiwać. W szkoleniach organizowanych przez firmę Jgl każdy słuchacz otrzymuje niezbędną wiedzę techniczną do specjalistycznej pracy, ale uczy się także odpowiedniego podejścia do nowego zawodu. Oferta ze szkoleniami została umieszczona na stronie Jgl.pl.

Kurs na suwnice w Katowicach prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy mieli okazję pracować na różnych typach maszyn. Dzięki temu wiedzą na czym polega różnica w pracy każdej z nich. Tego rodzaju wiedza jest nie do zdobycia w warunkach nauki teoretycznej, dlatego klienci wybierają szkolenia prezentowanej firmy. Wszystkie zajęcia odbywają się na sprzęcie najwyższej jakości, który posiada odpowiednie certyfikaty i badania zwłaszcza te sprawdzające z Urzędu Dozory Technicznego. 

Data dodania: 23-10-2018Zostaw Opinie:W JGL mamy możliwość odbycia kursu na suwnice czy wózki widłowe. Mogę powiedzieć, że pracuje tam kompetentna kadra, która potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób. Ja już nabyłem uprawnienia na widlaki - dzięki temu moje szanse na podwyżkę wynagrodzenia bardzo wzrosły. :)
Opublikowane przez: ateatipi Data: 2019-05-20 11:45:25 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Solcraft Sp. z o. o.

PROFIL

Xfelgi.pl

PROFIL

wyprawkowy

PROFIL