SZCZEGÓŁY

Adres: Blachnickiego 9

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-175

Telefon: 790 275 067

Domena: https://silesiapak.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Segregowanie śmieci stało się dla wielu ludzi codziennością. Taka dbałość o środowisko to dopiero początek trudnej walki z oczyszczeniem planety z zanieczyszczeń. Dobrze byłoby, aby wszyscy wzięli sobie do serca jej dobro i starali się zadbać o nią jak najlepiej potrafią.

Na szczęście wiele firm, bez względu na dziedzinę, którą się zajmują, również wzięło sobie do serca dbałość o ochronę środowiska. Wielu z pewnością zależy na wypromowaniu marki, jednak większości z pewnością na ochronie środowiska naturalnego. Tak naprawdę nie ma znacznie, dlaczego firmy dbają o ekologię. Liczy się efekt. A ten może być zaskakujący, jeśli coraz więcej przedsiębiorstw postawi na ekologiczne produkty. W te na pewno wpisują się ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, których producentem jest silesiapak.pl. 

Wspomniana wyżej firma od lat tworzy przyjazne środowisku produkty papierowe, które inni mogą wykorzystać do celów promocji, z jednoczesnym poświęceniem uwagi wszechobecnej ekologii. 

Data dodania: 05-03-2019Zostaw Opinie:Od tej firmy udało mi się zakupić bardzo ekologiczne papierowe torby z nadrukiem mojego przedsiębiorstwa.
Opublikowane przez: Stanisław Kaczmarczyk Data: 2019-06-19 12:18:27 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Elban

PROFIL

JAVAPPA

PROFIL

YOURCAR PL SP SP Z O O

PROFIL