SZCZEGÓŁY

Adres: 1 Maja 9

Miejscowość: Biestrzynnik

Kod pocztowy: 46-043

Telefon:

Domena: https://euroschola.eu/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Obecnie inwestuje się nie tylko w komputery, ale również laptopy dla szkół, bo są poręczniejsze i w wielu przypadkach po prostu wygodniejsze w użyciu. Co istotne, placówki edukacyjne mają prawo do kupowania sprzętu komputerowego – w tym oczywiście również laptopów – bez podatku VAT, na co pozwalają obecne przepisy. Jednak żeby z nich skorzystać, trzeba przejść biurokratyczne procedury i wybrać odpowiedni sprzęt. Ponieważ nie jest to łatwe zadanie dla szkół i placówek edukacyjno-wychowawczych, w ramach programu EuroSchola.eu można uzyskać kompetentną i skuteczną pomoc.

Program Euro Schola został stworzony z myślą o ułatwieniu szkołom i innym instytucjom oraz organizacjom edukacyjno-wychowawczym kupna sprzętu w cenie obniżonej o podatek VAT. Współpraca polega na tym, że organizatorzy programu załatwiają większość formalności i organizują sprzęt, a następnie dostarczają go do wskazanej placówki. Wsparcie gwarantowane dzięki uczestnictwu w programie jest warte uwagi każdej szkoły, która zamierza wyposażyć lub doposażyć pracownię komputerową bądź na inne potrzeby zakupić nowoczesny sprzęt.

Data dodania: 26-02-2019Zostaw Opinie:Dzięki programowi EuroSchola.eu udało mi się zamówić laptopy do sali informatycznej w naszej placówce edukacyjnej.
Opublikowane przez: Marcel Wilk Data: 2019-06-27 10:50:00 Ocena: 3


SĄSIEDNIE FIRMY

OROME SC

PROFIL

AZTECH

PROFIL

HSI Sp. z o.o.

PROFIL