TRAK S.J.

Naprawa falownika abbSZCZEGÓŁY

Adres: os. Stare Żegrze 50

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-249

Telefon: 61 87 97 115

Domena: https://katalog.trak.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Zdarza się, że awaria skomplikowanego systemu podzespołów może wiązać się z ich kosztowną wymianą. Nim wezwiesz serwis producenta, skorzystaj z kompleksowej usługi lidera w dziedzinie naprawy elektroniki przemysłowej w Wielkopolsce. Wejdź na stronę katalog.trak.com.pl i umów się na bezpłatną diagnostykę w celu zlokalizowania usterki i jej usunięcia z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz wysokiej klasy części zamiennych.

Żeby zapobiec przestojowi produkcji w zakładach przemysłowych, istotne jest wykonanie odpowiednich przeglądów technicznych, dzięki którym można uniknąć pojawienia się awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Zaufaj firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu skomplikowanych układów sterujących, a także prowadzi sprzedaż specjalistycznych maszyn zarówno fabrycznie nowych, jak i używanych.

Wśród usług realizowanych przez poznański serwis występuje m.in. naprawa falownika ABB, zasilaczy UPS, serwonapędów oraz serwomotorów, a także szeroko pojęty outsourcing usług IT poprawiający efektywność i bezpieczeństwo firm oraz jednostek administracji publicznej.

Data dodania: 11-04-2019Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

PROFIL

Ogrodowa 12 – Conference Center

PROFIL

P.H.P.U. AS - Euroster.pl

PROFIL