SZCZEGÓŁY

Adres: Kopanina 54

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60--10

Telefon: +48 606 213 575

Domena: https://sklep-diselentino.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Chinosy należą do tego rodzaju spodni, które cechuje ponadczasowa elegancja. Od lat cieszą się zainteresowaniem wśród panów, którzy szukają garderoby na co dzień, jak i na bardziej odświętne chwile. Jeśli wybierze się je w uniwersalnych kolorach, takich jak czerń, można je zestawić z najróżniejszymi ubraniami – doskonale będą zgrywać się z jaśniejszą koszulą, swobodną, sportową marynarką, jak i golfem w chłodniejsze dni.

Pięknie wykonane, z dbałością o każdy detal czarne spodnie Chinosy można znaleźć w ofercie sklepu internetowego sklep-diselentino.pl. Jest to bezpośredni dystrybutor wyjątkowej polskiej marki odzieżowej, która wzoruje się na pomysłach włoskich projektantów – znanych na całym świecie z oryginalnego smaku i tworzenia trendów, które od lat dominują w świecie mody.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej firmy, wystarczy wejść na jej stronę internetową. Znajdują się tam nie tylko spodnie, ale też dziesiątki koszul, zarówno męskich, jak i damskich. Nie brakuje też drobnych dodatków, jak na przykład bransoletki czy spinki do mankietów koszuli, które dopełniają całą kreację.

Data dodania: 16-08-2019Zostaw Opinie:W sklepie internetowym Di Selentino udało mi się zakupić bardzo fajnie wyglądające czarne spodnie chinosy dla mojej ukochanej.
Opublikowane przez: Miłosz Włodarczyk Data: 2019-12-03 13:42:40 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

PROFIL

Ogrodowa 12 – Conference Center

PROFIL

P.H.P.U. AS - Euroster.pl

PROFIL